Biedronki i Reniferki z wizytą w Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie

inbound

Biedronki i Reniferki z wizytą w Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie. Przedszkolaki oglądały stroje strażaków, sprzęt, nowy samochód i jego wyposażenie. Wóz strażacki zrobił na dzieciach ogromne wrażenie.  Największą frajdę sprawiło przedszkolakom pryskanie wodą z węża strażackiego. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony czas.

inbound

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci przy wozie strażackim, gdzie strażak opowiada co się w nim znajduje.

inbound

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci w szatni strażaków, jeden z panów zakłada strój strażacki.

inbound

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci poznających pracę strażaka.

inbound

Na zdjęciu dzieci siedzą w wozie strażackim.

inbound

Na zdjęciu dzieci siedzą w wozie strażackim.

Przejdź do treści