Bal Karnawałowy 2024

n

Dnia 7 lutego dzieci z Przedszkola Miejskiego w Lubawie wzięły udział w BALU KARNAWAŁOWYM pt. W krainie baśni. Przedszkolaki przebrane za bohaterów bajek wesoło bawiły się w rytm tanecznych, bajkowych hitów. Chętnie uczestniczyły w zabawach tanecznych i konkursach. To był bajeczny dzień pełen radosnych wrażeń. Zapraszamy do galerii.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Reniferki pozują na tle karnawałowej dekoracji

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Żółwiki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Wróbelki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Biedronki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Wiewiórki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Delfinki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Słowiki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Panterki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Lwiątka pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Słoniki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Pingwinki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Papużki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Motylki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Niedźwiadki pozują na tle karnawałowej dekoracji.

n

Na zdjęciu dzieci i panie z grupy Kangurki pozują na tle karnawałowej dekoracji.