“Angielski od dziecka” Projekt językowy w grupie Papużki

IMG k
Dobiegła końca nasza przygoda z Ogólnopolskim projektem edukacyjnym pt.: ‘Angielski od dziecka’ p. Małgorzaty Pauszek realizowanym w naszym przedszkolu przez grupę ‘Papużki’ 🦜🦜
Głównym celem było budowanie zainteresowania dzieci językiem angielskim 🇬🇧miedzy innymi poprzez tworzenie dzieciom okazji do bycia aktywnymi odbiorcami anglojęzycznej twórczości oraz stwarzanie dzieciom okazji do osłuchiwania się i obcowania z nim w sytuacjach życia codziennego.
W ramach udziału w projekcie dzieci👦👧 poetycko zmotywowane, zaprezentowały, wykorzystując swoje umiejętności lingwistyczne, pełen wdzięku wiersz o jeżu 🦔oraz bałwanku⛄. Ponadto, miały możliwość uczestniczenia w grach tematycznych🎲, twórczych, ruchowych, muzycznych oraz dydaktycznych (Bingo – kolory, Memory- słownictwo wiosenne). Nie lada wyzwaniem okazało się rysowanie bociana krok po kroku na podstawie instrukcji w j. angielskim tzw. „Directed drawing” .
Co najistotniejsze, udział w projekcie sprawił, że dzieci👧👦 czerpały radość😃 z obcowania z językiem angielskim🇬🇧
Dzieci z grupy Papużki na pamiątkowym zdjęciu z dyplomem, podziękowaniem oraz certyfikatem.

Dzieci z grupy Papużki na pamiątkowym zdjęciu z dyplomem, podziękowaniem oraz certyfikatem.

Zdjęcie ukazuje dumne dziewczynki z dyplomem.

Zdjęcie ukazuje dumne dziewczynki z dyplomem.

Przejdź do treści