Aktywne ferie

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki,które prezentują swoje prace plastyczne "Zimowa kraina".

Dzieci z naszego przedszkola aktywnie spędzają czas podczas ferii. 🧒🧒🧒
Przedszkolaki z grup Panterki, Lwiątka, Pingwinki i Biedronki przeniosły się do “Zimowej krainy”, by wspólnie uczestniczyć w “zimowych zabawach”.❄️❄️❄️❄️
Było super❄️❄️❄️ Brawo ❄️❄️❄️

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki,które prezentują swoje prace plastyczne “Zimowa kraina”.

Zdjęcie przedstawia chłopca skaczące po "kawałkach lodu".

Zdjęcie przedstawia chłopca skaczące po “kawałkach lodu”.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę,która wykonuje rzut do celu "śnieżną kula"zrobioną z papieru.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę,która wykonuje rzut do celu “śnieżną kula”zrobioną z papieru.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która za pomocą oddechu wprawia w ruch "śniegową kule" zrobioną z papieru.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która za pomocą oddechu wprawia w ruch “śniegową kule” zrobioną z papieru.

Zdjęcie przedstawia chłopca, który wykonuje doświadczenie ze śniegiem, zabarwiając go farbą.