Akcja Sprzątanie Świata

n

Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Nasze przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki bardzo zaangażowały się w tę akcję. Dzieci chętnie pomagały w sprzątaniu ogrodu przedszkolnego, terenu w pobliżu przedszkola, ale także innych miejsc w naszym mieście. Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej i emocjonalnej. Dlatego już w tym wieku należy dziecku ukazać potęgę i piękno otaczającego świata, wzbudzić w dziecku pozytywne uczucia takie jak odpowiedzialność wobec siebie i przyrody

 

received

Na pierwszym planie chłopiec trzymający znaleziony śmieć. W tle dzieci poszukujące śmieci na trawie.

IMG

Grupa przedszkolaków prezentuje zebrane worki śmieci.

Dzieci pozują do zdjęcia pomiędzy drzewami, na dłoniach mają foliowe rękawice

Dzieci wrzucają śmieci do worka, trzymanego przez chłopca

IMG

Grupa dzieci szukająca śmieci na trawie

Dzieci wrzucają znalezione śmieci do worka trzymanego przez panią.

Przedszkolacy z zebranymi śmieciami pozują do zdjęcia przed przedszkolem

Grupa dzieci poszukujących śmieci wokół zielonego terenu

IMGIMG

 

Przejdź do treści