Akademia z okazji “Święta Niepodległości”

W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 08 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowana przez grupę „Niedźwiadki”. Dzieci podczas występu recytowały wiersze i piosenki patriotyczne, dzięki którym zapanował podniosły nastrój i atmosfera. „Dzień Niepodległości” stał się, więc bardzo ważnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Uroczystość dopełniła akcja „Szkoła do hymnu”, do której włączyły się wszystkie grupy przedszkolne i o godz. 11:11 przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały hymn Polski – „Mazurek Dąbrowskiego”.

Przejdź do treści