8 marca – Dzień Kobiet

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia. W tle niebieski materiał na którym wisi dekoracja.

8 marca grupa Panterki wzięła udział w akademii z okazji Dnia Kobiet prezentowanej przez grupę Lwiątka. Chłopcy wykonali laurki dla najważniejszych kobiet w swoim życiu – czyli swoich mam. Złożyli życzenia swoim koleżankom wręczając kolorowego tulipanka. Nie zapomnieli również o swoich paniach, którym podarowali piękne kwiatki i moc uścisków. To był miły dzień 🙂

Chłopiec i dziewczynka przytulają się, dziewczynka trzyma w rękach kwiatka.

Chłopiec wręcza dziewczynce kwiatka, składa jej życzenia trzymając ją za rękę. W tle jest dziewczynka.

Pięcioro chłopców trzyma w rękach laurki dla swoich mam.