Day: 15 lutego 2021

Walentynki w Żółwikach

Dzisiaj w Żółwikach dzień jest Walentynek Dla chłopaków i dziewczynek Moc miłosnych słówek leci Wśród dorosłych i wśród dzieci Każdy, kto ma wielkie serce W wierszu, geście lub piosence Miłość chętnie okazuje I się pod tym podpisuje Autor: Agata Dziechciarczyk

Walentynki w Panterkach

W poniedziałek 15 lutego w grupie Panterki obchodzono Walentynki. W tym dniu zagościł wśród ubioru dzieci kolor czerwony. Maluchy wykonały na początku “walentynkowe drzewka”, potem były tańce, zabawy i wspólne piosenki.

Walentynki w Kangurkach

Walentynki to święto nas  wszystkich.  Każdy z nas ma kogoś kogo kocha – rodzice, rodzeństwo, przyjaciele…. W tym dniu zamiast wyznania  – ogromne podziękowania : za wspólną radość z codzienności, za dni pełne miłości, za to, że dobrze nam z sobą …..