Słoniki na zajęciach z pierwszej pomocy
 W dniu 10 kwietnia

FB IMG

Dzieci pozują do zdjęcia.

FB IMG

Chłopiec ćwiczy udzielanie piewrszej pomocy .

FB IMG ()

Dzieci siedzą przy stolikach i słuchają.

FB IMG

Dzieci wypychają telefony z kartek.

grupa Słoniki 🐘 wzięła udział w zajęciach otwartych z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w Szkole Podstawowej w Lubawie.

Spotkanie miało na celu kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia oraz nabycie umiejętności udzielania pomocy osobom poszkodowanym.
Była to doskonała lekcja 👍– połączenie zabawy z przekazywaniem jakże istotnej wiedzy, która może przynieść nieoceniony efekt- ratowanie życia. Po tej lekcji dzieci wiedzą, na czym polega ich rola w sytuacji, kiedy trzeba komuś pomóc.
❤️ Serdecznie dziękujemy ❤️ Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Lubawie za zaproszenie, pani Agnieszce za bardzo miłe przyjęcie i profesjonalnie przeprowadzone zajęcia.