馃尩KakTUSik, czyli Trening Umiej臋tno艣ci Spo艂ecznych w grupie Nied藕wiadki 馃尩

IMG

Trening umiej臋tno艣ci spo艂ecznych w wieku przedszkolnym jest niezwykle wa偶ny dla rozwoju emocjonalnego i spo艂ecznego. Dzieci w tym okresie zaczynaj膮 intensywnie nawi膮zywa膰 relacje z r贸wie艣nikami, wi臋c odpowiednie wsparcie jest kluczowe. W ramach takich trening贸w dzieci ucz膮 si臋 dzielenia z innymi, rozwi膮zywania konflikt贸w oraz wyra偶ania swoich emocji. Wsp贸lne zabawy i zadania pomagaj膮 im rozwija膰 empati臋 oraz umiej臋tno艣ci komunikacyjne. Dzi臋ki r贸偶norodnym grom i aktywno艣ciom dzieci mog膮 膰wiczy膰 asertywno艣膰 oraz umiej臋tno艣膰 s艂uchania. Trening umiej臋tno艣ci spo艂ecznych wspiera tak偶e rozw贸j zdolno艣ci do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, co b臋dzie niezwykle przydatne w przysz艂o艣ci.

Nied藕wiadki na pierwszych zaj臋ciach z TUS wzmacnia艂y pozytywny obraz siebie, rozwija艂y empati臋 i 艣wiadomo艣膰 swoich mocnych stron.

IMG

Ch艂opcy przyklejaj膮 oczy na ilustracj臋 kaktusa.

IMG

Dziecko nakleja tr贸jk膮ty na szablon kaktusa.

IMG

Dzieci przyklejaj膮 szablony kaktus贸w na 偶贸艂te kartki.

IMG

Tr贸jka dzieci prezentuje swoje mocne strony zapisane na kolcach kaktusa.

Przejd藕 do tre艣ci