Opis grupy “Reniferki”

Cześć! Nasza grupa to super dzieciaki! Nazywamy się “Reniferki”.  Uwielbiamy razem spędzać czas. Jak przystało na prawdziwe “Renifery”  jesteśmy koleżeńscy, pracowici, kulturalni i zaradni. Bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Czujemy się tutaj na prawdę bezpiecznie. Najbardziej podobają nam się zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne, zabawy na świeżym powietrzu oraz spacery. Bardzo lubimy budować rożne konstrukcje. Przez cały czas uczymy się samodzielności i wychodzi nam to już coraz lepiej. Nasze panie mówią, że jesteśmy małymi zuchami i nie mylą się ani troszeczkę. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, Panie i rówieśników, z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie. Podczas zajęć skupiamy naszą uwagę na poznawaniu otaczającego nas świata. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami, odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej, bajek lub opowiadań. Każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia. Krótko mówiąc- nasze przedszkole to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.

• Uczymy się
  • Śpiewamy