PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PANTERKACH

W Przedszkolu Miejskim w Lubawie, w grupie Panterki, miała miejsce uroczysta ceremonia pasowania na przedszkolaka. Dzieci przygotowały specjalną część artystyczną, w której mogły zaprezentować swoje umiejętności. Po występach Pani Dyrektor miała zaszczyt, przy pomocy symbolicznego, dużego ołówka, włączyć maluchy do grona społeczności przedszkolnej, oficjalnie pasując je na przedszkolaków. Po uroczystości dzieci, rodzice oraz opiekunowie udali się na słodki poczęstunek, który został starannie przygotowany przez rodziców. Atmosfera wydarzenia była radosna i pełna wzruszeń, a każdy moment tego dnia na pewno zostanie zapamiętany na długo.

Pani Dyrektor przemawia do gości podczas uroczystości pasowania na przedszkolaka, obok stoi grupa dzieci.

Grupa dzieci odświętnie ubrana śpiewa piosenkę z okazji ich święta, czyli pasowania na przedszkolaka.

Pani Dyrektor poprzez pasowanie wielkim ołówkiem zaprasza dziewczynkę do przedszkolnej społeczności.

Pani Dyrektor poprzez pasowanie wielkim ołówkiem zaprasza chłopca do przedszkolnej społeczności.

Chłopiec zagląda z dużą ciekawością do dużej papierowej kredki z niespodzianką w środku, obok stoi równie zaciekawiona dziewczynka.

Grupa dzieci prezentuje wierszyk z inscenizacją ruchową, w tle napis pasowanie na przedszkolaka.