Panterki pożegnały przedszkole

Dzieci z grupy pozują wraz z nauczycielami do grupowego zdjęcia. W tle dekoracja.

Dziś, 20 czerwca dla Panterek odbyła się ważna uroczystość – uroczyste zakończenie roku szkolnego, czyli pożegnanie przedszkola. Szybko minęły te, dla niektórych Panterek, aż 4 lata w naszym przedszkolu. Kiedyś jako malutkie zuchy zawitały do sali, “dziś jak ptaki wyfruwają w świat, bo woła ich już szkoła”. Życzymy powodzenia w szkole!

Dzieci tańczą poloneza.

Dzieci tańczą poloneza. Dzieci robią z rąk tunel, para przechodzi pod tunelem.

Dzieci siedzą obok siebie na poduszkach. Jedna dziewczynka mówi wiersz do mikrofonu.

8 dzieci stoi obok siebie. Trzymają w rękach długą kartkę z napisem "za co kochamy przedszkole?".

8 dzieci stoi obok siebie. Trzymają w rękach długą kartkę z napisem “za co kochamy przedszkole?”.

Pani dyrektor wręcza dyplom chłopcu. W tle stoją pozostałe dzieci z grupy.