Kodowanie w Kangurkach🦘🦘

🖥️ Dzisiejsze zajęcia z kodowania – grupa Kangurki! 🦘

Dziś dzieci z grupy Kangurki miały niesamowitą przygodę z kodowaniem! 🎉 Główne cele naszych zajęć to rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, sekwencjonowania oraz nauka podstawowych zasad kodowania poprzez zabawę.

Dzieci krok po kroku poznawały, jak działa programowanie, ucząc się przy tym koncentracji i pracy zespołowej. 👾

Na zakończenie, w ramach pracy plastycznej, ozdobiliśmy domy przy pomocy plasteliny i kredek 🏠 – arcydzieło związane z tematem rodziny. Każdy dom odzwierciedlał wyobraźnię i kreatywność naszych małych programistów.

To był dzień pełen zabawy i nauki! 😊

Chłopiec koduje na kratownicy.

Dzieci siedzące na dywanie i przygotwywuja się do kodowania, wypychają niezbędne elementy do zabawy!

Dzieci siedzą na dywanie i przygotwywuja się do kodowania, wypychają niezbędne elementy do zabawy!

Dwójka dzieci prezentuje swoje prace plastyczne- moja rodzina.