Dzień Chłopaka w grupie Żółwiki

Dzisiaj dzieci z grupy Żółwiki świętowały „Dzień Chłopaka”. W tym dniu dziewczynki wykazały się szczególną życzliwością wobec chłopców oraz obdarowały ich prezentami. Następnie sprawdziły, czy chłopcy zasługują na miano „SUPER CHŁOPAKÓW”. Nie zabrakło mnóstwa aktywności i dobrej zabawy. Po burzliwych obradach dziewczynki jednogłośnie stwierdziły, że chłopcy doskonale poradzili sobie z zadaniami i wręczyły im dyplom oraz własnoręcznie wykonane maski super bohaterów. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszego święta:-)

Dzieci z grupy Żółwiki pozują do zdjęcia w ręku trzymają napis „Chłopcy najlepsi”

Dzieci z grupy Żółwiki pozują do zdjęcia trzymając w ręku prezenty otrzymane z okazji „Dnia Chłopaka”

Chłopcy pozują do zdjęcia na tle dekoracji z napisem „Dzień Chłopaka”

Na zdjęciu dziewczynki wręczają prezenty chłopcom z okazji Dnia Chłopaka