Dzien Chłopaka w grupie Niedźwiadki 🐻🐻

W ramach edukacji dzieci🧒👧, kładziemy nacisk na pamięć o ważnych uroczystościach w życiu rodziny i przedszkola.

Jednym z takich wydarzeń jest Święto Chłopców, obchodzone 30 września. W grupie NIEDŹWIADKI 🐻🐻🐻ten dzień został zorganizowany pod hasłem ODLOTOWY DZIEŃ CHŁOPAKA.

Każdy chłopiec miał okazję zrobić sobie “odlotową” fotografię, a dziewczynki również skorzystały z tej okazji i zamieniły się w pilotów👨‍✈️👩‍✈️

Dziewczynki👧👧 wykazały się troską o swoich kolegów, pomagając w sali i składając im piękne życzenia.

Na pamiątkę tego święta wręczyły “odlotowym chłopcom” niespodzianki🎁 – krawaty👔

Chłopcy🧒👦 z zadowoleniem wysłuchali tradycyjnego “Sto lat!”. Nie zabrakło także poczęstunku🍎🍌🍡🥨dla wszystkich dzieci.

Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.🎊

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji Dnia Chlopaka❣️

Poczęstunek w grupie Niedźwiadki z okazji Dnia Chłopaka. Widzimy dzieci siedzące przy stole oraz zajadające się rarytasami.

Zdjęcie przedstawia czterech chłopców w czapkach pilota, furażerkach.

()

Zdjęcie ukazuje chłopca w czapce pilota w kartonowym samolocie. Chłopiec zamienił się w pilota.