DZIEŃ BABCI I DZIADKA W “ŻÓŁWIKACH “

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy “Żółwiki” odwiedzili wspaniali goście, czyli ich ukochane babcie i dziadkowie. Z okazji święta Babci i Dziadka dzieci zaprezentowały montaż słowno- muzyczny dedykowany dziadkom. Dziewczynki zatańczyły układ taneczny do piosenki “Babuszki-staruszki”, natomiast chłopcy zatańczyli “Papaja” Występ bardzo się wszystkim podobał, świadczą o tym olbrzymie brawa jakie otrzymały dzieci.
Na zakończenie spotkania był słodki poczęstunek oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.
Bardzo serdecznie dziękuje naszym wspaniałym mamom, które pomogły w organizacji uroczystości, paniom: Monice, Renacie,Grażynie.