BAL PRZEBIERA艃C脫W馃ぉ馃ぉ馃ぉ

聽聽聽聽 Jak ka偶dego roku podczas karnawa艂u馃挋 w naszym przedszkolu odby艂 si臋 oczekiwany przez dzieci Bal Przebiera艅c贸w. W tym dniu przenie艣li艣my si臋 do Wielkiej Krainy Bajek. Pomys艂owo艣膰 rodzic贸w nie mia艂a granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawa艂owe. Na balu, wi臋c obok ksi臋偶niczek, wr贸偶ek馃ぉ馃ぁ, rycerzy, muszkieter贸w, pirat贸w czy policjant贸w, pojawi艂y si臋 postaci z ulubionych bajek Elza, Czerwony Kapturek, Syrenka, Spiderman. Po prezentacji stroj贸w rozpocz臋艂y si臋 ta艅ce, kt贸re by艂y przeplatane konkursami 聽i korowodami. Oczywi艣cie znalaz艂o si臋 r贸wnie偶 co艣 dla spragnionych 聽i zm臋czonych馃挋, chwila relaksu przy wsp贸lnym pocz臋stunku i pami膮tkowe zdj臋cia. Do domu dzieci wraca艂y we wspania艂ych humorach, dziel膮c si臋 z rodzicami swoimi prze偶yciami馃挋.

Przejd藕 do tre艣ci