Dziś na zajęciach z języka angielskiego Nasze 5-latki miały okazję utrwalić słowa związane z przyborami szkolnymi! 🖍️✏️ Przy dźwiękach wesołej piosenki, dzieci utrwalały nazwy takich przedmiotów jak długopis ( a pen), piórnik (a pencil case), mazak (a marker), gumka (a rubbee), klej (a glue stick) oraz kredka (a crayon). 🎶

Dzięki kolorowym kartom obrazkowym i aktywnej zabawie, Niedźwiadki 🐻🐻z radością wykonały zadanie, a mianowicie, starały się stanąc w odpowiednim momencie przy prawidłowej karcie obrazkowej. Rytmiczna muzyka sprawiła, że nauka słówek była jeszcze przyjemniejsza, a każde dziecko chętnie uczestniczyło w zajęciach.

Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na przyswajanie nowego języka! 🎉

Na zdjęciu widać dwóch chłopców stojących przy karcie obrazkowej wskazanej przez nauczyciela.

Na zdjęciu widać dwóch chłopców stojących przy przedmiocie, ktory wskazał nauczyciel.

Na zdjęciu widzimy cztery dziewczynki siedzące w sali przedszkolnej. Dzieci trzymaja w ręce długopisy - pens.

Na zdjęciu widzimy cztery dziewczynki siedzące w sali przedszkolnej. Dzieci trzymają w ręce długopisy – pens.

Pięć dziewczynek trzyma plakat, na którym widnieją obrazki, przedstawiające różne rodzaje gier. Podane slownictwo utrwalamy na zajęciach różne rodzaje gier.

Pięć dziewczynek trzyma plakat, na którym widnieją obrazki, przedstawiające różne rodzaje gier. Podane slownictwo utrwalamy na zajęciach.