„Owocowe szaleństwo” w grupie Żółwiki

a

Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapomniała o tym grupa Żółwiki. Podczas dzisiejszych zajęć dzieci brały udział w rozmaitych formach aktywności z owocami w roli głównej. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne dla naszego zdrowia są owoce, które są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. W związku z tym dzieci wykonały pyszne i zdrowe szaszłyki, powstały również śmieszne „owocowe stworki”. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy.

a

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki, ubranych w fartuszki i czapki kucharskie, siedzą przy wspólnym stole, wykonują szaszłyki i owocowe stworki

a

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki, ubranych w fartuszki i czapki kucharskie, siedzą przy wspólnym stole, na którym znajdują się owoce