Święto kreatywności w grupie Biedronki

image

W piątek 13 września grupa Biedronki obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki, którego celem jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi, a także zachęcenie ich do tworzenia i budowania wiary we własne możliwości. Tego dnia zabawy i ubrania wszystkich wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach dzieci poznały genezę tego święta i uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Kolejnym punktem świętowania Dnia Kropki było uczestnictwo w wielu zabawach z kropką – przedszkolaki tańczyły, dobierały się w grupki zgodnie z kolorem kropek, które wylosowały. Ozdabiali kropki, układali “kropkowe” wzory, a także udekorowali lukrem i kolorowymi kropkami babeczki. BYŁO NAPRAWDĘ KOLOROWO, „KROPKOWO” I RADOŚNIE.

image

Grupa dzieci bawi się kolorowymi kropkami.

image

Dziewczynki pozują do zdjęcia w ramce w kropki.

image

Dziewczynka i chłopiec w ramce w kolorowe kropki.

Dziewczynki w ramce z okazji Dnia Kropki

image

Dziewczynki pozują do zdjęcia.

image

Chłopiec i dziewczynka w ramce w kolorowe kropki.

image

Chłopcy pozują do zdjęcia.

image

Chłopiec i dziewczynka pozują do zdjęcia.

image

Dzieci pozują do zdjęcia w kolorowej ramce.

Dzieci dekorują babeczki.

image

Dzieci dekorują babeczki lukrem.