Delfinki 馃惉 w gabinecie stomatologicznym

Dzisiaj Delfinki 馃惉馃惉 wybra艂y si臋 na wycieczk臋 do gabinetu stomatologicznego w Miejskim O艣rodku Zdrowia w Lubawie.
Celem wizyty by艂a pogadanka o konieczno艣ci dbania o higien臋 jamy ustnej, prze艂amanie obaw przed wizyt膮 u dentysty, a tak偶e kszta艂towanie nawyk贸w prozdrowotnych.
Dzieci mia艂y okazj臋 zapozna膰 si臋 ze specyfik膮 pracy higienistki stomatologicznej ponadto pozna艂y wyposa偶enie gabinetu, ch臋tne dzieci mog艂y r贸wnie偶 zasi膮艣膰 na fotelu. Dowiedzia艂y si臋 r贸wnie偶 jak dba膰 o z臋by, by by艂y zawsze pi臋kne i zdrowe.
Na pami膮tk臋 spotkania Panie wr臋czy艂y dzieciom kolorowe naklejki oraz kolorowanki i kart臋 pracy do wykonania w przedszkolu. Dzieci mia艂y okazj臋 zjecha膰 wind膮 do wyj艣cia po zako艅czeniu spotkania. Wizyta w gabinecie odby艂a si臋 w mi艂ej atmosferze . Dzi臋kujemy!
Mamy nadziej臋, 偶e nasze przedszkolaki nie b臋d膮 czu膰 l臋ku przed wizyt膮 w gabinecie stomatologicznym.
Bardzo dzi臋kujemy Pani Ewie i Agnieszce za po艣wi臋cony czas i zaproszenie. 馃尯馃尯

Zdj臋cie przedstawia dzieci w gabinecie stomatologicznym

Zdj臋cie przedstawia dziewczynk臋 siedz膮c膮 na fotelu w gabinecie stomatologicznym

Zdj臋cie przedstawia higienistk臋 w gabinecie stomatologicznym w trakcie pokazu jak prawid艂owo my膰 偶eby.

Przejd藕 do tre艣ci