Serdecznie dziękujemy panu Markowi Liberackiemu, właścicielowi firmy “Libro”, dyrekcji i pracownikom za umożliwienie dzieciom poznania kolejnych etapów produkcji mebli tapicerowanych. Podziękowania ślą dzieci z grup: Krasnale 2 i Biedronki wraz z wychowawcami i opiekunami. Jedno
Ciepła pogoda sprzyja zabawom na powietrzu. Skorzystały z niej Krasnale 1 i w dniu dzisiejszym bawiły się świetnie w ogrodzie przedszkolnym. Zabawy odbywały się na sprzęcie ogrodowym oraz na torze przeszkód. Dzieci stwierdziły, że był to fajny dzień, a po zabawie przydał się wypoczyne
Kangurki jak wszystkie dzieci uwielbiają zabawę, a gdy jeszcze pogoda sprzyja, to zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. Przesyłamy gorące buziaczki dla naszych bliskich.
Mama Kornelki przeczytała Kangurkom nowe opowiadania o niesfornej Basi, sprawiając tym dzieciom wiele radości. Dziękujemy.
Piękna wiosna sprzyja zabawom w naszym ogrodzie. Smerfy doskonaliły umiejętność skoku, podskoku, zwinność i zręczność na przedszkolnym kapslu. Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu oraz przedszkolne pikniki. Opracowała: Janina Rutkowska
Kaczorki rozpoznawały charakterystyczne miejsca na planie miasta z wykorzystaniem lizaków z fotografiami. Utrwalały swoje adresy zamieszkania i orientacyjnie zaznaczały kwiatkami swoje domy.