Życzenia Wielkanocne składają “Reniferki”

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy "Reniferki", które pozują do wspólnego zdjęcia przed budynkiem przedszkola. Zdjęcie zdjęcie zdobią wielkanocne symbole oraz napis "Wesołych Świąt".

Dzieci z grupy “Reniferki” wraz z paniami pragną złożyć serdeczne życzenia Wielkanocne🐣🐣🐣. Dużo ciepła, spokoju oraz Miłosierdzia Bożego 💚. Niech te Święta upłyną Państwu słonecznie i beztrosko w gronie najbliższych🧡

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy “Reniferki”, które pozują do wspólnego zdjęcia przed budynkiem przedszkola. Zdjęcie  zdobią wielkanocne symbole oraz napis “Wesołych Świąt”.