[rev_slider_vc alias=”ButterflyRoom”]

Witamy w naszym przedszoklu

Placówka nasza wobec rodziców pełni rolę wspomagającą i integrującą działania wychowawcze, dostarczamy wiedzy pedagogicznej i uwrażliwiamy na potrzeby i możliwości dziecka. W urzeczywistnianiu naszej misji zaangażowany jest cały personel pedagogiczny, administracyjno-obsługowy, jak również rodzice, a efektem naszej wspólnej pracy jest przedszkole, w którym dzieci czują się ważne, bezpieczne i do którego przychodzą z radością.

Comp 81367883

MISJA PRZEDSZKOLA

KAŻDE DZIECKO JEST DLA NAS WAŻNE ! ZROBIMY WSZYSTKO, ABY CZUŁO SIĘ AKCEPTOWANE I BEZPIECZNE. POMOŻEMY MU POZNAĆ SIEBIE, STAĆ SIĘ SAMODZIELNYM, OTWARTYM NA ŚWIAT ORAZ WSKAŻEMY, JAK ŻYĆ W ZGODZIE ZE ŚRODOWISKIEM.

Bez nazwy 1

NIESTANDARDOWA OFERTA ŻYWIENIOWA

.

Comp 68054744

NAUKA JĘZYKÓW

music

LEKCJE MUZYKI

NAUKA TAŃCA

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Poznaj nasze grupy

Grupa I “MISIE” 3 latki

W tym miejscu wkleimy opis danej grupy przygotowany przez wychowawce. Maksymalnie 4 zdania. W dalszej części będą szczegółowe opisy.

wychowawcy: mgr Małgorzata Nowak, mgr Lucyna Janus

Comp 81367883