“Dzień Niepodległości” – Panterki

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia. Wszyscy ubrani w stroje biało-czarne, na bluzkach przypięte kotyliony. W tle napis "Dzień Niepodległości".

Grupa Panterki wzięła udział w akcji MEiN #SzkolaDoHymnu i o godz.  11.11 w odświętnych strojach i z kotylionem na piersi odśpiewały hymn. Ponadto tego dnia utrwalały informacje na temat Święta Niepodległości oraz wykonywały pracę plastyczną – godło z użyciem czerwonej farby i gąbki.

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia. Wszyscy ubrani w stroje biało-czarne, na bluzkach przypięte kotyliony. W tle napis “Dzień Niepodległości”.

Dzieci siedzą przy stoliku, wykonują pracę plastyczną.

Trzy dziewczynki siedzą na krzesłach, prezentują swoje prace.