Pożegnanie przedszkola w grupie Motylki

IMG Copy

W pierwszy dzień lata,  6- latki z grupy Motylki uroczyście żegnały swoje przedszkole razem z młodszymi koleżankami i kolegami. Przygotowany program artystyczny  rozpoczęły polskim tańcem narodowym – polonezem. Zaprezentowały wiersze i piosenki przypominające pobyt w przedszkolu i nadchodzące wakacje. Na zakończenie absolwenci i młodsze dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki.

Życzymy 6-latkom wielu sukcesów w dalszej edukacji oraz bezpiecznych i miłych wakacji wszystkim dzieciom.

„Niech Wam w szkole słodko płyną chwile, a w przedszkolu dni spędzone wspominajcie mile”. Będziemy Was miło wspominać!!!

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci tańczące poloneza.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która recytuje swój wierszyk, a za nią stoją pozostałe dzieci z grupy.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia czterech chłopców, którzy recytują zwrotki wiersza.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia trzy dziewczynki i chłopca, którzy recytują swoje wierszyki.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci z dyplomami i książkami, które otrzymały na zakończenie przedszkola.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci z dyplomami i książkami, a za nimi stoi Pani dyrektor i nauczycielki pracujące w grupie.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci i ich rodziców.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci 6- letnie z dyplomami i książkami, a za nimi stoją nauczycielki pracujące w grupie.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci 5- letnie z dyplomami i książkami razem z nauczycielkami pracującymi w grupie.

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę, która odbiera dyplom od Pani dyrektor.