“Kwiaty we włosach”

“Gdy słyszysz śpiew, tam idź, tam dobre serca mają. Źli ludzie, uwierz mi, ci nigdy nie śpiewają”    Goethe


     22 maja w Przedszkolu Miejskim w Lubawie odbył się Festiwal Piosenki Polskiej Kwiaty we włosach. W festiwalu wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego w Lubawie. Mogliśmy usłyszeć takie przeboje sprzed lat jak: „Rudy rydz”, „Parasolki”, „Tyle słońca w całym mieście” itd. Dlaczego taki repertuar? Chcieliśmy przybliżyć dzieciom polskie złote przeboje. Dzisiaj słuchając ich w wykonaniu przedszkolaków, zrobiło się miło i kolorowo. Po prezentacji wybranych piosenek wyłoniono cztery pierwsze miejsca i je nagrodzono. Pozostało wykonawcy również otrzymali dyplomy i nagrody za uczestnictwo.

Nasi mali artyści wystąpili bardzo odważnie i profesjonalnie, prezentując swoje talenty wokalne, a przede wszystkim urok radosnego dziecka.