Dzień Chłopaka i Dzień Dziewczynki w Żółwikach

Grupa Żółwiki na zdjęciu grupowym.

W grupie Żółwiki🐢🐢🐢 świętowaliśmy spóźnione obchody Dnia Chłopaka oraz Dnia Dziewczynki.
Poprzez wspólne zabawy,tańce i konkursy wzmacnialiśmy relacje rówieśnicze, integrowaliśmy się z grupą,ale przede wszystkim świetnie się bawiliśmy.
W tym dniu Małe Żółwiki wcieliły się w rolę Super Chłopaka🦸‍♂️🦸‍♂️🦸‍♂️ oraz Super Dziewczyny🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️wykonując pamiątkowe zdjęcie.
Przedszkolaki dziękują rodzicom za wspaniałe upominki🎁🎁🎁.

Grupa Żółwiki na zdjęciu grupowym.

Na zdjęciu chłopcy z grupy Żółwiki wręczają koleżankom z grupy upominki z okazji Dnia Dziewczynki.

Zdjęcie przedstawia dziewczynki z grupy Żółwiki które ,które wręczają upominki kolegom z grupy z okazji Dnia Chłopaka.

Zdjęcie przedstawia dzieci bawiące się przy muzyce z balonami.